Práce a brigády

12. 5. 2012
Animační a postprodukční studio hledá na full time nového kolegu / kolegyni na pozici produkční.
Náplní práce je samostané vedení projektů, komunikace nejen se studiem ale i s klientem a pomocná administrativa.
Nástup možný ihned. Preferujeme člověka ze znalostí komunikativní angličtiny. V případě zájmu zašlete vaše CV na email: office@incognito.studio

11. 5. 2021

Social Media Marketing Specialist (Medior/Senior)
Cítíš se na sociálních sítích jako ryba ve vodě? Máš zkušenosti s výkonnostní reklamou, která vydělává peníze? Máš funkci Facebook algoritmů v malíčku? Baví tě kreativa? Pokud odpovídáš ANO, pak čti dál! Více informací zde

11. 5. 2021

Datový Analytik
Chceš, aby práce byla místem, kam se nemusíš každé pondělní ráno nutit? Mít tam pohodové
kolegy a najít si nové přátele? Zároveň ale toužíš dělat zajímavou a smysluplnou práci, která tě
někam posune a ve které budeš profesně i osobnostně růst? Koukni na inzerát společnosti knowlimits.cz

3. 5. 2021
Junior Mobile Marketing Specialist pro appagent.co
Více info zde

27. 4. 2021
Account Executive
Zajímá tě svět reklamy? Už máš za sebou práci v reklamce a víš, že to je tvůj svět? Chceš dělat v reklamní agentuře, co má zvuk jak u nás, tak ve světě? Pokud je tvá odpověď ano, pak jsi přesně člověk pro nás! Aktuálně rozšiřujeme tým a hledáme novou posilu na pozici ACCOUNT EXECUTIVE. Více zde

27. 4. 2021
Account Manager(ka)

Chceš pracovat v reklamce, co má zvuk jak u nás, tak ve světě? Vyznáš se v ATL i BTL kampaních? Jsi koordinátor srdcem i duší a neunikne ti žádný detail? Pokud je tvá odpověď ano, pak jsi přesně člověk pro nás! Aktuálně hledáme do našeho Ogilvy týmu novou posilu na pozici ACCOUNT MANAGER/KA! Více zde

6. 4. 2021
Marketingový specialista pro českou firmu, která se zabývá převážně textilní výrobou pro děti a své výrobky nabízí pod značkou LITTLE ANGEL®! Více info zde

10. 3. 2021
WMC GREY hledá grafika!
Pozice je určena primárně studentům z druhých a třetích ročníků se zkušenostmi.

Neviděli jste tu někde grafika digitálomila se zálibou v sociálních sítích? Nebo JSI TO TY? Tak to tě potřebujeme!

Máme tušení, že tahle náplň práce je přímo pro tebe, protože:
Budeš připravovat grafiku pro sociální sítě nejrůznějších i světově znělých značek.
U nás se ti pod ruku i oko dostane ne jedna nebo dvě jednotlivé exekuce, ale grafické zpracování celých digitálních kampaní.
Jestli si poradíš i s motion designem, budeš u nás mít bílej puntík.

A proč si na to máš troufnout?
Protože máš znalosti a zkušenosti s používáním nástrojů z rodiny Adobe (PS, AI, ID…).
Možná taky zkušenosti s prací v After Effects.
Jsi termínomil. Termín odevzdání tě totiž dokáže vyhecovat k ještě lepším výkonům.

Jsi to ty? Tak napiš na: magdalena.spalova@wmcgrey.cz a připoj i něco málo ze svých výtvorů.

Inzeráty zde:
Fb.com
Jobs.cz

Česká televize otevírá nové stážistické pozice pro rok 2021!
Pro studenty a studentky je připravený roční program a nejlepší z nich mohou v týmu ČT pokračovat i po stáži. Stáž je honorovaná. Více informací o tom, jaké stáže jsou vypsané, jak stáž probíhá a jak se přihlásit, zjistíte na ceskatelevize.jobs.cz

Wunderman Thompson

Hledáš příležitost, jak nastartovat svou kariéru?
Wunderman Thompson hledá kreativního designera, který bude vytvářet prezentace v Power Pointu, tak aby odpovídali našemu corporate identity, guidelines a zároveň byli nepřehlédnutelné.

Co bude tvojí náplní práce?
Tvorba prezentací po grafické stránce a zapracování obsahu dodaného interním klientem (Account Manager, Managment, HR, PR etc…).

Co nabízíme?
Dlouhodobou spolupráci
Možnost dalšího rozvoje, školení a příležitosti poznat prostředí největší české marketingové agentury.
Ohodnocení 150-180 CZK / hodina
DPČ nebo DPP, případně i IČ
Nástup ihned

Info:
Dana Vyskočilová
Dana.vyskocilova@wundermanthompson.com
732 31 80 88

senseZOOM

Hledáme grafika, více zde.

Vyber si z dalších specializací