ISIC/ALIVE/ITIC

Milí studenti a pedagogové,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o mobilní aplikaci ALIVE APP pro držitele průkazů ISIC, ALIVE a ITIC. Uživatelé si mohou v aplikaci zobrazit digitální průkaz, všechny slevy, soutěže a svá cestovní pojištění. Digitální verze průkazu je platná jak v dopravě, tak u poskytovatelů slev. Studenti, učitelé i zaměstnanci školy tak budou mít svůj průkaz a všechny jeho výhody vždy po ruce.

O průkaz ISIC/ALIVE/ITIC je možné požádat přes Studijní oddělení VŠKK.

Žádost o vydání průkazu ISIC

Pokyny k podání žádosti

 

Prodlužování platnosti průkazů

S postupující digitalizací průkazu jsme připraveni se při prodlužování platnosti průkazů obejít bez vylepování papírových revalidačních známek. Prodlužování platnosti průkazů se od 1. 7. 2023 bude řešit pouze objednávkou v systému ISIC. Student při návštěvě studijního oddělení uhradí (platební kartou) 250 Kč. Poté studijní referentka elektronicky prodlouží platnost v systému. Držiteli průkazu se po schválení okamžitě nová platnost projeví v digitální verzi průkazu (mobilní aplikaci Alive App). Pro jistotu podotýkáme, že digitální verze průkazů jsou plně akceptovány všemi poskytovateli slev a benefitů, včetně poskytovatelů a organizátorů veřejné dopravy.

Vzhledem k tomu, že pro školní rok 2023/2024 došlo ke změně designu průkazů Alive na průkazy AliveID, nelze původním průkazům Alive Zaměstnanec a Student prodloužit platnost a objednat revalidační známku. V tuto chvíli je třeba objednat nový průkaz pro již existujícího držitele.

Zpět na specializace
Vyber si z dalších specializací