PARTNERSTVÍ A STÁŽE

Na Vysoké škole kreativní komunikace poskytujeme studentům nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti, které jsou klíčové pro úspěch v oblasti marketingových komunikací. Nabízíme atraktivní příležitosti k absolvování odborných stáží, které umožňují studentům nahlédnout do dynamického prostředí marketingového průmyslu.

Naši studenti získávají přístup nejen k praktickým dovednostem v oblasti copywritingu, grafického designu, sociálních médií a dalších klíčových oblastí, ale také mají možnost rozvíjet své sítě a navazovat kontakty s odborníky v průmyslu. Věříme, že kombinace teoretických znalostí a praktických dovedností, získaných prostřednictvím odborných stáží, připravuje naše studenty na úspěšnou a naplňující kariéru v oblasti kreativní komunikace.