Den otevřených dveří

! V současné době Den otevřených dveří prezenčně bohužel neprobíhá.
Proto jsme pro vás připravili dvě varianty on-line Dnů otevřených dveří.

Prezentace studijních specializací

Pokud budete mít zájem se s námi potkat alespoň prostřednictvím online diskuze na zoom.us (aplikaci není nutné stahovat), připojte se k prezentaci specializace, která vás zajímá, datum bude brzy uveřejněno.. Můžete se zeptat na cokoli ohledně studia u nás, vedoucí specializací budou pro vás po celou dobu k dispozici.

Pokud chcete, nechte si od nás zaslat upomínku události, stačí doplnit váš kontaktní email. Jakmile budeme online, dáme vám vědět:
Chci zaslat připomínku

Připojte se k nám – datum bude brzy upřesněno,
odkazy naleznete níže pod názvy specializací:

Animace a vizuální efekty Grafický a mediální design Fotografie a audiovize Literární akademie Kreativní marketing a komunikace Školní reklamní agentura – Kreativní kancl

 

Heslo pro je připojení: vskkdod

 

Video prohlídka

Atmosféru naší školy, kvalitní vybavení, příjemné prostory a jak fungujeme, můžete shlédnout na videu o VŠKK alespoň vzdáleně. Videem vás provede naše studentka Aneta s panem prorektorem pro studijní záležitosti a vyučujícím anglického jazyka Lukášem Novákem.

Zpět na specializace
Vyber si z dalších specializací

Váš první krok

Váš první krok

  • Rozhodujete se kam na vysokou? Pokud Vás alespoň trochu zajímá svět kreativního průmyslu nebo se chcete dozvědět více o tomto odvětví a jaké v něm můžete najít uplatnění nebo Vás zajímají možnosti studia na VŠKK – Udělejte 1. krok.

Získáte důležité informace, které Vám pomohou k Vašemu rozhodnutí.

Více