Kreativní marketing a komunikace

Pro akademický rok 2024/25 nebude navazující magisterské studium otevřeno.

Navazující prezenční magisterské profesní studium
Program Kreativní marketing a komunikace (kód programu: N0414P180006)

Kreativní myšlení je síla. Ta síla hýbe světem reklamních a mediálních agentur i televizních společností. Naučíme vás rozvíjet ji a používat v různých tvůrčích disciplínách. Dáme směr vaší cestě k vytváření účinné komunikace on-line i off-line. Už na škole získáte zkušenosti v našich partnerských reklamních agenturách. Je to dobrý nápad.

Studium na naší škole vám dá skvělé základy pro kariéru v kreativních odděleních reklamních a mediálních agentur, v televizních či rozhlasových společnostech. Díky patronátu Asociace komunikačních agentur můžete zblízka sledovat provoz špičkových reklamních firem a průběžně si ověřovat v praxi to, co se ve škole naučíte.

Magisterské studium z vás udělá “horké zboží” na trhu práce. Naučíte se totiž nejen ovládat širokou škálu marketingových a komunikačních technik, které současný svět nabízí, ale díky hlubokému teoretickému vhledu budete vědět a chápat, proč a v jakou chvíli která technika zabírá. Díky unikátní kombinaci hlubokého vhledu do psychologicko-komunikační teorie a praktickým zkušenostem předních marketingových odborníků, vyučujících na VŠKK, se z dvou let magisterského studia, může stát nejlepší investice vašeho života. Porozumíte hluboké provázanosti obchodu a marketingu, úloze budovaní značky a kreativnímu myšlení v prosazování obchodních příležitostí. Již během studia se navíc díky propracovanému systému spolupráce se soukromým sektorem potkáte s reálnými klienty a jejich značkami, na kterých si lze vyzkoušet nabyté znalosti a dovednosti. A s titulem Mgr. pak budete vstupovat do praxe jako “hotový člověk”, který může aspirovat na vyšší manažerské posty již po několika letech praxe.

STUDIJNÍ PLÁN

On-line přihláška

 

Naši pedagogové

Další pedagogové

 

Uplatnění absolventů

  • Kreativní ředitel
  • Art Director
  • Copywriter
  • Grafický designér

Požadavky magisterského studijního zaměření

Podmínkou pro přijetí ke studiu je ukončené úplné vysokoškolské bakalářské vzdělání a úspěšné absolvování přijímacího pohovoru, který formou dialogu zjišťuje motivaci uchazeče a znalosti daného oboru.

Základní cena za semestr: 50 400 Kč.

Více o cenách

Udělej první krok

Přijímací řízení

Zpět na specializace
Vyber si z dalších specializací