Naše prostory

Na Vysoké škole kreativní komunikace se nachází prostory všech možných druhů. Přes ateliéry, počítačové učebny, knihovnu až po prostory určené pro studenty. Kromě toho nabízí i místa určená k přednáškám, konferencím, workshopům i seminářům. Výše zmíněné prostory jsou vybaveny moderní technologií. Ateliéry zahrnují vybavení přizpůsobené nejen k fotografování. Knihovna překypuje všemi možnými literárními druhy i žánry. Učebny zahrnují dostatek místa pro všechny. Prostory určené pro studenty jsou vybavené gauči, fotbálkem a vším, co by studenti mohli vyhledávat k odreagování mezi přednáškami. Součástí školy je i kavárna Domeček, kde se studenti mohou posilnit vydatným obědem či lehkou svačinou. Dobrá káva je samozřejmostí.

VŠKK nabízí i prostory k pronájmu. V případě zájmu či dotazů kontaktujte provozní ředitelku Petru Zadražilovou tel. +420 777 925 400, zadrazilovap@vskk.cz