Profesní certifikát

PROFESNÍ CERTIFIKÁT ASOCIACE KOMUNKAČNÍCH AGENTUR A VYSOKÉ ŠKOLY KREATIVNÍ KOMUNIKACE PROFESNÍ CERTIFIKÁT=ČERVENÝ DIPLOM ZA PRAXI V OBORU

Prezident AKA – Asociace komunikačních agentur české republiky a rektor Vysoké školy kreativní komunikace udělují každoročně PROFESNÍ CERTIFIKÁT AKA / VŠKK nejlepším studentům bakalářského / magisterského studia za dosažené výsledky ve studiu a praktické kreativní činnosti.

Profesní certifikát je udělován jednou ročně k datu promoce bakalářského / magisterského studia vybraným absolventům. Certifikát je významným profesním osvědčením, které potvrzuje, že absolvent daného stupně vysokoškolského studia dosáhl nadprůměrných výsledků jak ve svých praktických profesních dovednostech, tak i ve své teoretické přípravě a je zároveň spolehlivým, seriózním a týmovým partnerem. Toto ocenění bylo poprvé představeno v únoru 2020 na soutěži kreativity v reklamě Zlatá pecka, pořádané AČRA MK, jejímž partnerem je i VŠKK.

Vzor:

Oceněným absolventům získání prestižního certifikátu zvyšuje možnosti jejich uplatnění v budoucím povolání a potenciálním zaměstnavatelům z kreativního průmyslu napomáhá vybrat si ty správné zaměstnance a kolegy.

Více info zde