Aktuality

Nové číslo školního časopisu Povstalec N°2

18.2.2021

Nové číslo školního časopisu přináší povzbuzení během covidového období a studenti se v něm rozpovídali o svých příbězích, které jim změnily život.

Únorové číslo školního časopisu Povstalec N°2 přináší pod novým vedením potřebnou dávku optimismu do chladných dní. Když někdo odejde, tak někdo nový musí zase přijít a my v Povstalci oficiálně přivítali nového korektora/redaktora Lukáše Samka a novou grafičku Teru Inkognitu, která svými kresbami ozvláštnila obálku a vnitřek časopisu. Ve spojení s Hankou Petržílkovou, která již na Povstalci dělá, to je úžasné kombo. Posuďte sami. Povstalec prošel pár změnami a únorové číslo se stalo prvním z řady tematických vydání. Nově vás budou čekat rovnou dvě rubriky – Bez návoduHumor. V rubrice Bez návodu se nám studenti a absolventi svěřili s příběhy, které možná do této chvíle znali jen oni a které jim změnily život. Věřte mi, je to síla. V rubrice Humor kroutíme hlavami nad tím, jaké pitomce ze sebe Češi umí na internetu udělat.

POVSTALEC N°2 – únor 2021.    

Ať už byl váš rok 2020 jakýkoliv, věříme, že po přečtení tohoto čísla budete pozitivně naladění a půjdete do všeho na plný plyn.