Aktuality

Young Lions 2022 – Warmup workshop a Soutěž

24.2.2022

Warmup workshop se uskuteční on-line 3. 3. 2022 v 19.00.

Warmup Workshop se koná 3. března v 19:00, je pro všechny zájemce o soutěž a je zdarma.
Předchozí vítězové a porotci se s námi podělí o svá doporučení a zkušenosti, a taky nás něco naučí o insightech, ideování, pitchování a vůbec.

Na akci je potřeba se registrovat na LinkedInu
: Registrovat se na Warmup Workshop

Opět soutěžíme v pěti kategoriích (Digital, Marketers, Media, PR a Print) a přihlášky jsou otevřené do 10. března.

Loni se zúčastnil historický počet 88 týmů a letos čekáme, že to číslo bude ještě vyšší. Samotná soutěž bude probíhat 1–11. dubna.

Letošní ročník bude hybridní

Online formát soutěže se nám v posledních dvou letech osvědčil a pomohl zejména zvednout kvalitu a přínos Feedback sessions. Proto v něm pokračujeme i letos, ale protože se rádi potkáváme, tak Briefing sessions budou naživo.

Navíc přidáváme novou akci Awards & Networking Night, kde se můžeme setkat úplně všichni – soutěžící, porotci, klienti, partneři a další zajímaví hosté z oboru. Tuhle akci spolupořádáme s naším novým General Partnerem, agenturní skupinou WPP. Obě akce se budou konat v WPP campusu.

Více info na https://younglions.cz/

VŠKK opět nabízí možnost 2 vybraným týmům úhradu poplatku za registraci.

Podmínky:
Vytvořte dvojčlenný tým a nahlaste své jméno, ročník, specializaci, tel. kontakt a kategorii na email: studijni@vskk.cz, nejpozději do pondělí 28. 2. 2022. Z nahlášených týmů posléze vybereme 2 týmy, kterým bude registrace ve výši Kč 10.890 za tým VŠKK uhrazena.