Aktuality

Konference Forum Media 12. 5. – sleva na lístky pro VŠKK studenty

4.5.2021

Forum Media Light 12. 5. 2021 od 10:00

Nabízíme našim studentům možnost rezervovat si vstupenku na on-line konferenci s 95% slevou z původní ceny, tedy pouhých 121 Kč na webové stránce akce, kde stačí zadat promokód a vyplnit požadované údaje do registračního formuláře.*

Koupit vstupenku

Promo kód pro naše studenty: FMSTUDENT

A co vám Forum Media Light přinese? Ústředním tématem on-line konference je svět komerční komunikace v kontextu pandemického roku. Řečníci se podělí o aktuální postřehy a překvapivá zjištění ze své praxe, které definovala situace, v níž jsme se všichni ocitli poprvé. Bez ohledu na krizi, kterou jsme zažili, nebo možná díky ní, přišel kreativní i mediální průmysl v uplynulém roce s myšlenkami a strategiemi, jež obor mění a mohou se z nich stát dlouhodobé trendy.  Právě o nich bude na Forum Media Light řeč.

Forum Media Light představí skvělé řečníky ze zahraničí a z Česka:

  • Sam Tatam, šéf týmu psychologů a expertů londýnské Ogilvy, s námi bude sdílet, co funguje v reálných kampaních a jak nás behaviorální věda dovede ke skutečným byznysovým výsledkům.
  • Simon Cook, šéf festivalu Cannes Lions a tvůrce organizačního rámce „The Tracks“ nám prozradí svůj recept na elixír pro Lvy aneb jak se dělal největší festival kreativy digitálně.
  • Emily Peet, spoluautorka Barcelonských principů a držitelka dvou mezinárodních cen Microsoft z Rockland Dutton Research & Consulting, vysvětlí, jak má vypadat účinná komunikace dat a jak nejlépe dostat publikum (a ne virus)!

České odborníky budou reprezentovat například:

  • Tereza Šimečková a Tomáš Hynčica z Nielsen Admosphere
  • Tereza Báčová z MediaPlus
  • Michal Vlasák, člen výkonně rady APRA ze společnosti Havas PR

*Tato nabídka je platná pouze pro studenty vybraných specializovaných škol. Formulář pro zlevněnou vstupenku proto obsahuje povinné korespondenční údaje o studentovi a vybraném vzdělávacím subjektu.