Aktuality

Kalendář roku 2024

18.3.2024

Soutěž o nejkrásnější český kalendář

Na začátku března proběhlo vyhlášení soutěže Kalendář roku 2024, kterou každoročně vyhlašuje společnost Digirama v Brně. Záměrem soutěže je představit nejkrásnější české kalendáře, poukázat na kreativní zpracování a pojetí, tiskovou i grafickou úroveň, upozornit na novátorské počiny. Náš nástěnný kalendář MOVIE INSPIRATION se v této soutěži umístil na krásném 2. místě v kategorii FOTOGRAFIE.

Kalendář roku 2024Vyhlašovatel: Digirama s.r.o.Kategorie: FotografieUmístění: 2.místoMOVIE INSPIRATION 2024Michael – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. a Vysoká škola kreativní komunikace s.r.o.

Letošní kalendář se inspiroval slavnými českými filmy a jeho fotografie vznikaly během několika měsíců na řadě atraktivních lokalit, včetně Farmy Michael, letiště v Podhořanech, Olšanského hřbitova, Divadla Lucie Bílé, staré budovy továrny Waltrovka a dalších.

Při tvorbě kalendáře spolupracovali studenti fotografie školy Michael se studenty z VŠKK a se studenty z Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze (VOŠON), kteří se podíleli na návrzích kostýmů.