Aktuality

DOBOJOVÁNO!

2.3.2023

Říká vám něco zkratka „APRA”? Pokud ne, seznamte se, prosím, s Asociací public relations, která společně s týdeníkem Marketing & Media uspořádala konferenci s názvem „DOBOJOVÁNO!”. 

Tím mimo jiné vykouzlila v aule VŠKK až sto lidí; samozřejmě se nejedná o numerál, který by naše aula nebyla schopna pojmout, ale i tak jde o úctyhodné číslo. Konference se zúčastnili také leadeři marketingových a komunikačních týmů jak Danuše Nerudové, tak Petra Pavla

O úvodní slovo se v konferenci postaral JUDr. Petr Majerik, vyučující předmětu „tvorba mediální strategie”. Představen byl i jeden z našich absolventů, a to MgA. Lukáš Kopecký, jakožto Idea Maker v oblasti gamingu zapojený do vítězné prezidentské kampaně. 

Již zmínění leadeři marketingových a komunikačních teamů představili přítomným v sále své cesty prezidentskou kampaní nezapomněli se zmínit, co je zaskočilo hned v začátcích kampaně. Překvapení je ovšem čekala i nadále.

Ku příkladu expert na sociální média Vilém Franěk přiblížil, že jej uráželo, co se o kandidátce Danuši Nerudové dočítal nejen na sociálních sítích, ale i v intelektuálních médiích přestože tomu napřed nechtěl uvěřit.

Leadeři tedy neobohatili účastníky konference jen svými postřehy z prostředí kampaně, ale především svými zkušenostmi. Pokud by vás zajímalo, jak diskuze probíhala, detailněji, pak neváhejte a mrkněte na rozsáhlou reportáž v Marketing & Media týdeník vyšel v pondělí 13. února, a není tedy nač čekat.