KAVÁRNA DOMEČEKK

…je prostorem setkávání studentů, vyučujících a přátel VŠKK
…je prostorem pro každou studentskou párty — ať už je zima nebo léto
…je prostorem kreativity

V kavárně DomečeKK najdete příjemné místo pro posezení s přáteli nebo také jako náhrada za vaši pracovnu či studovnu. K práci i studiu patří samozřejmě také kvalitní káva, něco slaného i sladkého na zub, výborné polévky a mnoho dalšího. K dispozici jsou zde prostorné stoly, zásuvky a wifi připojení, můžete zde nerušeně studovat, bavit se nebo tvořit nad hrnkem dobré kávy. Kavárna DomečeKK je především studentským klubem, takže  se jedná také o místo plné studentských akcí jako jsou například tématické párty, oslavy, autorská čtení či výstavy úspěšných prací studentů VŠKK.
Přijďte si dát výbornou kávu, kvalitní čaj, či jiný nápoj a něco k tomu zakousnout. Skočte se napít s přáteli a oslavte například konec semestru a úspěšné složení všech zkoušek. V DomečKKu si vybere každý, takže zde můžete i v klidu relaxovat nebo psát v kreativitou nadupané atmosféře či si půjčit knihu z naší malé kavárenské knihovničky. Fantazii se meze nekladou!

P0: 9–22 hod.
ÚT: 9–17 hod.
ST: 9–22 hod.
ČT: 9–17 hod.