MARKETING A REKLAMA (kombinované studium)

Rozšíření dovedností

Rozšíření znalostí a dovedností hned ve více disciplínách.

Přední odborníci z praxe

Studiem provádí zkušení pedagogové i přední odborníci z praxe

Bakalářský titul (Bc.)

Bc. titul zvýšení šancí na výborné pracovní uplatnění v oblasti marketingových komunikací

Víkendové studium

Flexibilita výuka probíhá obvykle během pátečního odpoledne a víkendu

Udělej první krok

Chci se rovnou přihlásit

 

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Výhody kombinovaného studia na VŠKK

Získané vědomosti a bakalářský titul zvýší vaše šance na výborné pracovní uplatnění v oblasti marketingových komunikací, ať už působíte nebo v budoucnu chcete působit na straně zadavatelů reklamy jako marketingoví manažeři, v reklamních mediálních, digitálních i specializovaných agenturách, na pozicích v odděleních klientského servisu, kreativy, či plánování médií, nebo na straně médií. Díky studiu rovněž vzrostou šance na váš další kariérní postup a získáte řadu cenných kontaktů v oboru.

Studiem vás provedou zkušení pedagogové i přední odborníci z praxe. Velký důraz bude během studia kladen na odbornou stránku výuky tak, abyste mohli maximálně využít synergií s vaším stávajícím pracovním zaměřením. Kombinované studium je vhodné zejména pro ty z vás, kteří již pracujete a chcete si doplnit své dosavadní zkušenosti a prohloubit je. Z tohoto důvodu výuka probíhá obvykle během pátečního odpoledne a víkendu.

> VÍCE O SPECIALIZACI

 

Nemusíte být přihlášeni ke studiu, abyste získali aktuální informace o VŠKK, které právě potřebujete. Stačí udělat první krok a budete mít čerstvé informace o veškerém dění na naší vysoké škole, zahrnující nejen dny otevřených dveří a přijímací řízení, ale i info o vybrané specializaci.

Udělej první krok