Aktuality

Welcome párty

15.11.2022

Welcome party, která proběhla 25. října, byla akce, na kterou jsme se všichni oddaně těšili, nicméně už ji máme za sebou. Následovala záhy po konferenci “Ženy v literatuře”, o které se dočtete v našich aktulitách zde.

Musíme pochválit správu DomečKKu; očividně se totiž z první party tohoto semestru poučila, a tak se čepovalo pivo na dvou místech naráz. Účastníci si tedy mohli dojít pro drink jak do kavárny, tak zabrouzdat do prostorů přízemí školy. Nesnesitelné fronty byly tedy úspěšně eradikovány, což pozvedlo atmosféru, ale především motivaci neotálet –⁠ a zajít ještě na jedno!

DomečeKK v tento netradiční den tedy opravdu žil. Mimo houfy studentů se ukázala i spousta pedagogických tváří! Bylo skvělé vidět, že duch oslav nepanuje pouze mezi studenty, jelikož tyto oslavy byly rozhodně zasloužené. A také hojné. Kuřecí maso, grilovaný hermelín a spousty dalších dobrot totiž rozhodně nechyběly, až na to, že tentokrát mělo občerstvení jedno velké plus. Neutratili jste za něj ani cent.

Pamatujete si zároveň, jak jsme byli zklamaní, když se odhalení influencera NáplavKKy 2022 muselo kvůli nepříznivému počasí společně posunout i s datem a provedením Welcome party? Tak nyní už můžeme negativní emoce a napětí hodit za hlavu! Cena letošního influencera NáplavKKy byla během party předána paní rektorkou Danou Janovskou –⁠ jste zvědaví, komu? Vážně vás to zajímá? Už se nemůžete dočkat? Nebudu vás trápit ani o sekundu déle. Cenu převzal student Fotografie a audiovize –⁠ Matěj Kryštof Řešátko! Velmi svou prací zaujal a patří mu velké díky za účast a spolupráci, zároveň také obrovská gratulace!

Rozhodně také kolektivně ceníme ochotu všech, kteří DomečeKK onoho večera udržovali v chodu až do rekordních 23.00! Atmosféra byla ale tak příjemná a fajn, že by tam mnoho z nás klidně zůstalo i déle. No jo, to mládí; ach to neúnavné mládí; bojím se dne, kdy nás opustí…

Fotografie zde.