Aktuality

Zpět na Aktuality

Předvánoční chvíle na VŠKK

Michaela Dylová

Ve středu 4. 12. studenti společně s pedagogy a vedením školy oslavili adventní čas. Ještě předtím, než se naplno rozezněla z reproduktorů hudba a svařák tekl proudem, měli zájemci možnost si v knihovně poslechnout čtení studentek třetího ročníku Literární tvorby. Pětice vyvolených ostatní seznámila s ukázkami ze svých vznikajících bakalářských prací.

Oficiálního zahájení večírku se ujal Petr Vlasák, který za našeptávání paní kvestorky Dany Janovské řekl pár slov. Návštěvou nás poctil např. také Jiří Mikeš, který je známou tváří reklamního průmyslu. Naopak některé tváře z řad studentů byly téměř k nepoznání, protože se zahalili do masek Mikuláše, čerta nebo anděla. Kromě občerstvení ve formě klobás a grilovaného hermelínu, svařáku a piva čekalo na zúčastněné překvapení – barmanská show. Po ukázce svého umu pan barman k radosti studentů namíchal i pár speciálních drinků.

Doufáme, že jste si večírek užili. Budeme se těšit na další akci. Zatím vám přejeme krásný prosinec a pohodové prožití blížících se svátků.

Tereza Bartošková

Zpět na Aktuality