O škole

VŠKK je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu. Naše studijní programy/specializace/zaměření Marketing a komunikace (Digitální marketing a sociální média, Kreativní marketing a komunikace, Fashion marketing), Literární tvorba (Literární tvorba) a Vizuální tvorba (Video-foto produkce, Animace a vizuální efekty, Grafický a mediální design) jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia tedy budete pracovat na reálných zakázkách.

A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol? Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem skandinávských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru. Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři. Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

Vysoká škola kreativní komunikace staví na tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazujeme na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těžíme ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého – v současné době jsme jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti tvůrčího psaní.

Jsme připraveni připravit vás na úspěch!