Michael

Michael

Svět patří tvůrcům!

Jsme připraveni připravit vás na úspěch!

Více o škole

Přijďte se k nám ještě podívat do školy na den otevřených dveří!
Stačí zavolat na 606 619 846 a domluvíme se na termínu.
VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Proč studovat VŠKK

ico1

Technické vybavení pro profesionály

Na svých projektech budete pracovat ve špičkově vybavených fotografických, grafických a animačních ateliérech. V počítačových učebnách je pro všechny specializace k dispozici nejmodernější software.

ico2

Učitelé, kteří umí a inspirují

Zkušení a renomovaní profesionálové vám předají své zkušenosti a pomohou vám realizovat vaše nápady a projekty. Vyučovat vás budou například Aurel Klimt, Marian Beneš, Vladimír Kozlík, Goran Tačevski, Michal Horáček, Arnošt Goldflam. V teoretických předmětech se budete potkávat s pedagogy, kteří mají mnohaleté zkušenosti s akademickým provozem na vysokých školách i dalších vědeckých institucích.

ico3

Reálné zakázky už během studia

Studenti budou pracovat na reálných zakázkách pro reálné klienty. Jedná se o práci pro nadnárodní reklamní agentury nebo přímé klienty. Spolupracujeme s řadou institucí, které vám poskytnou praxi a následně i uplatnění. Patří mezi ně firma Nikon, marketingová agentura Wunderman a reklamní agentury Comtech Group a Konektor, televize Sport 5 a řada vydavatelství knih, tištěných a on-line periodik.

ico4

Otevřené dveře do reklamního světa

Ať už se rozhodnete nasměrovat svou kreativitu do oblasti umělecké či komerční, vizuální či literární tvorby, studium na VŠKK vás vybaví znalostmi a dovednostmi, díky nimž budete snadno hledat zaměstnání. Poptávka reklamních agentur po vzdělaných a řemeslně zdatných kreativcích totiž stále roste. S hledáním pracovního uplatnění vám pomůže také náš partner AKA (Asociace komunikačních agentur).  

Lidé na VŠKK

goldflam

Prof. MgA. Arnošt Goldflam

garant oboru Literární tvorba

Spisovatel, dramatik, herec, režisér, vedoucí dílny tvůrčího psaní.

kratochvil

Antonín Kratochvíl, BFA

Externí pedagog

Fotograf, který zdokumentoval většinu válečných konfliktů a vyfotografoval většinu hollywoodských hvězd, lektor fotografických workshopů.

horacek

Mgr. Michal Horáček, Ph.D.

Lektor tvůrčího psaní

Esejista, novinář, písňový textař, básník, producent, vystudovaný antropolog, vedoucí dílny tvůrčího psaní.

charvat

Martin Charvát

Externí pedagog

Kreativní ředitel v reklamní agentuře Konektor, lektor reklamních workshopů.

Ostatní vyučující

Spolupracujeme s VŠKK

„Nemyslím, že se lze tvůrčímu psaní naučit, domnívám se však, že na cestě k němu se lze vyhnout mnoha dávno pojmenovaným omylům a nejedné slepé uličce. A těch jsou trajektorie píšících aktérů veřejného prostoru plné. Vzniká-li nová škola, která hodlá tvůrčí psaní kultivovat, je to v naší situaci vynikající zpráva.“

Michal Horáček
spisovatel, esejista, novinář, textař, básník,
producent a vystudovaný antropolog

Spolupracujeme s VŠKK

„Správná kombinace obrazu a slova dokáže změnit chod dějin. A kultivovaná kreativita má stěžejní význam pro dosažení komerčního úspěchu. Jsem rád, že je tu škola, která na to dokáže lidi připravit.“

JAN BINAR,
prezident AKA,
CEO McCANN-ERICKSON

Aktuality

18_vystava_uvodka

Účast na konferenci Jáchymov ve 20. století

V tomto semestru se VŠKK zúčastnila již druhé mezinárodní konference! Od 12. do 14. října pedagogové a studenti navštívili konferenci Jáchymov ve 20. století. Doktorka Markéta Kořená a Daniel Kubec vystoupili se svými příspěvky, Lenka Hniličková spolu se studenty vytvořila výstavu Jáchymov v literatuře, v rámci doprovodného pořadu se realizovalo také čtení z textů Karla Pecky. Prohlédnout si můžete fotoreportáž celé akce – od výběru textů, přes tvorbu modelu lágrové korekce až po návštěvu Věže smrti –, kterou nafotila studentka vizuální tvorby Anna Hladká.

Celá aktualita

soutez_ang_web

Pošlete esej a vyhrajte 3 měsíce v USA!

Máte jedinečnou příležitost zúčastnit se jako studenti VŠKK soutěže o tříměsíční pobyt v USA! Napište esej v rozsahu 1–2 normostrany na téma: „Proč chci vyjet do USA“.

Pravidla soutěže naleznete zde.

atas

Moderně vybavené ateliéry

Podívejte se na naše moderně vybavené fotografické a grafické ateliéry. Máte příležitost vyzkoušet si práci v nich během dnů otevřených dveří.

Celá aktualita

otevrene_nahled1

Přijďte se k nám podívat

Zde si můžete prohlédnout, jak vypadají naše dny otevřených dveří. Přijďte se k nám také podívat, stačí zavolat na 606 619 846 a domluvíme se na termínu. Můžete se zeptat na cokoliv ohledně studia, prohlédnout si moderně vybavené ateliéry a učebny, seznámit se s vyučujícími.

Celá aktualita

akt_zahajeni

Zahájení akademického roku

V pondělí 26. září první studenti nastoupili na VŠKK, aby zahájili studium. Ve škole už je tvůrčí atmosféra a studenti i vyučující se těší na kreativní práci v ateliérech a dílnách.

New York Film Academy

Smlouva o spolupráci

VŠKK uzavřela smlouvu o spolupráci s americkou vysokou školou New York Film Academy! S touto školou sdílíme nejen specializace a celou řadu předmětů (grafický design, fotografie a animace, filmová publicistika), ale také filozofii, že nejvíce se studenti naučí, když sami tvoří.

Web NyFA: https://www.nyfa.edu

Všechny aktuality

PŘIJĎ SE K NÁM JEŠTĚ PODÍVAT DO ŠKOLY NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

STAČÍ ZAVOLAT NA 606 619 846 A DOMLUVÍME SE NA TERMÍNU.
VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Přijímací řízení

513

:Kontaktujte nás×

:Online přihláška×