Michael

Michael

Studuj vejšku nanečisto!

Stále můžete využít tuto příležitost a vyzkoušet si týden fotografie, audiovizuální tvorby, grafiky a tvůrčího psaní zdarma. Bez přijímaček, bez závazků, stačí přijít a zapojit se do výuky. Až do 6. října můžete podávat přihlášky ke studiu!

Více o škole

Přihlásit se ke studiu můžeš do 6. října, stačí podat online přihlášku.

Až do 6. října si také stále můžeš vyzkoušet studium nanečisto. Jeden den, nebo celý týden fotografie, audiovizuální tvorby, grafiky a tvůrčího psaní zdarma. Pak si povíme, co dál.

Pro více informací pište na info@vskk.cz.

Vyhrát můžeš také stipendium. Sleduj náš Facebook a dozvíš se víc.

Přijímací řízení

Proč studovat VŠKK

ico1

Technické vybavení pro profesionály

Na svých projektech budete pracovat ve špičkově vybavených fotografických, grafických a animačních ateliérech. V počítačových učebnách je pro všechny specializace k dispozici nejmodernější software.

ico2

Učitelé, kteří umí a inspirují

Zkušení a renomovaní profesionálové vám předají své zkušenosti a pomohou vám realizovat vaše nápady a projekty. Vyučovat vás budou například Aurel Klimt, Marian Beneš, Vladimír Kozlík, Goran Tačevski, Michal Horáček, Arnošt Goldflam. V teoretických předmětech se budete potkávat s pedagogy, kteří mají mnohaleté zkušenosti s akademickým provozem na vysokých školách i dalších vědeckých institucích.

ico3

Reálné zakázky už během studia

Studenti budou pracovat na reálných zakázkách pro reálné klienty. Jedná se o práci pro nadnárodní reklamní agentury nebo přímé klienty. Spolupracujeme s řadou institucí, které vám poskytnou praxi a následně i uplatnění. Patří mezi ně firma Nikon, marketingová agentura Wunderman a reklamní agentury Comtech Group a Konektor, televize Sport 5 a řada vydavatelství knih, tištěných a on-line periodik.

ico4

Otevřené dveře do reklamního světa

Ať už se rozhodnete nasměrovat svou kreativitu do oblasti umělecké či komerční, vizuální či literární tvorby, studium na VŠKK vás vybaví znalostmi a dovednostmi, díky nimž budete snadno hledat zaměstnání. Poptávka reklamních agentur po vzdělaných a řemeslně zdatných kreativcích totiž stále roste. S hledáním pracovního uplatnění vám pomůže také náš partner AKA (Asociace komunikačních agentur).  

Lidé na VŠKK

korena

Mgr. Markéta Kořená, Ph.D.

Rektorka

Literární historička a kritička, publicistka, knižní redaktorka. Vede redakční a publicistickou dílnu, přednáší dějiny české a evropské literatury.

benes

MgA. Marian Beneš

Vedoucí Katedry vizuální tvorby

Fotograf, specialista na digitální design, vedoucí specializace Fotografie a audiovize.

klimt

Doc. MgA. Aurel Klimt

vedoucí specializace Animace a vizuální efekty

Animátor, režisér a scenárista animovaných filmů, vedoucí specializace Animace a vizuální efekty.

charvat

Martin Charvát

Externí pedagog

Kreativní ředitel v reklamní agentuře Konektor, lektor reklamních workshopů.

Ostatní vyučující

Spolupracujeme s VŠKK

Řeč je největším lidským vynálezem, zakládajícím všechny ostatní vynálezy. S její pomocí zpřítomňujeme to, co bylo i bude i má být a nemá být, to díky ní tvoříme. Textově fixovanou podobou řeči je psaní, na nejvyšší úrovni pak tvůrčí psaní. Nemyslím, že se mu lze naučit, domnívám se však, že na cestě k němu se lze vyhnout mnoha dávno pojmenovaným omylům a nejedné slepé uličce. A těch jsou trajektorie píšících aktérů veřejného prostoru plné. Vzniká-li nová škola, která hodlá tvůrčí psaní kultivovat, je to v naší situaci vynikající zpráva.

Michal Horáček
spisovatel, esejista, novinář, textař, básník,
producent a vystudovaný antropolog

Spolupracujeme s VŠKK

AKA sdružuje komunikační agentury v České republice, zastupuje je a hájí jejich zájmy. Spolupracuje také s profesními organizacemi, zejména s Radou pro reklamu ČR a Českým sdružením pro značkové výrobky. AKA přispívá k udržení profesionální úrovně komerční komunikace, podporuje vzdělávání a profesní rozvoj lidí pracujících v této oblasti. Studentům VŠKK asociace zprostředkuje příležitost najít uplatnění v oboru, který vystudují.

Správná kombinace obrazu a slova dokáže změnit chod dějin. A kultivovaná kreativita má stěžejní význam pro dosažení komerčního úspěchu. Jsem rád, že je tu škola, která na to dokáže lidi připravit.

JAN BINAR,
prezident AKA,
CEO McCANN-ERICKSON

Aktuality

akt_zahajeni

Zahájení akademického roku

V pondělí 26. září první studenti nastoupí na VŠKK, aby zahájili studium. Ve škole už je tvůrčí atmosféra a studenti i vyučující se těší na kreativní práci v ateliérech a dílnách. I vy se k nám ještě můžete přidat, když do 10. října podáte přihlášku.

Přijímací řízení na VŠKK

Přijímací řízení

Ještě se můžete přihlásit na přijímací řízení, které proběhne 26. září. Zašlete ukázku svého literárního díla nebo si přineste portfolio svých fotografií či výtvarných prací. Odborná komise vám během vstřícného ústního pohovoru poskytne zpětnou vazbu. K přijímacímu řízení se dostavte vždy v 8.30.

Více informací o přijímacím řízení naleznete zde.
Výsledky přijímacího řízení z 8. 9. 2016 zde.
Zápis ke studiu se koná 26. září od 12.00.

New York Film Academy

Smlouva o spolupráci

VŠKK uzavřela smlouvu o spolupráci s americkou vysokou školou New York Film Academy! S touto školou sdílíme nejen specializace a celou řadu předmětů (grafický design, fotografie a animace, filmová publicistika), ale také filozofii, že nejvíce se studenti naučí, když sami tvoří.

Web NyFA: https://www.nyfa.edu

Konference Tasov upoutávka

První vědecká konference za účasti VŠKK

Od 15. do 17. září 2016 proběhla v Tasově mezinárodní konference „Jakub Deml a literární tradice“, na jejíž přípravě se podílela i naše škola. Na konferenci se svým příspěvkem vystoupila rektorka VŠKK, studenti literární tvorby a pedagogové se podíleli na organizaci a moderování celé akce.

vata_na-web

Vyhlášení soutěže: #vatanavejsku

Během letních prázdnin jsme pořádali soutěž #vatanavejsku, ve které měli soutěžící příležitost publikovat na Instagramu své fotografie na téma „vejška“ a vyhrát slevy na školném na VŠKK. Odborná porota vybrala 13 nejlepších fotek, jejich autoři byli obdarování 10 a 30 procentními slevami. Hlavní vítěz vyhrál školné na celý rok zdarma. Děkujeme všem zúčastněným soutěžícím a gratulujeme vítězům!

Den otevřených dveří na VŠKK

Přijďte se podívat do školy

Zavolejte nám na 606 619 846 a domluvíme se na termínu, kdy se můžete podívat do naší nově otevřené školy. Můžete se zeptat na cokoliv ohledně studia, prohlédnout si moderně vybavené ateliéry a učebny, seznámit se s vyučujícími. Až do 10. října máte příležitost podat přihlášku.

Všechny aktuality

PŘIJĎ SE K NÁM JEŠTĚ PODÍVAT DO ŠKOLY NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

STAČÍ ZAVOLAT NA 606 619 846 A DOMLUVÍME SE NA TERMÍNU.
VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Přijímací řízení

:Kontaktujte nás×

:Online přihláška×